DİĞER SERTİFİKALI EĞİTİMLERİMİZ

Banka ve Finans Hukuku Uzmanlık Eğitimi Duyurusu

Sayın Meslektaşımız

Türkiye Barolar Birliği, Başkent Üniversitesi İstanbul Topkapı Üniversitesi işbirliği ile düzenlenmekte olan -çevrimiçi (online) teorik ve fiziki uygulama olarak hazırlanan- "Banka ve Finans Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitimi" Programı başlamıştır.
Her bir grup kontenjanı 30 kişi ile sınırlıdır.

Eğitimlere sadece, sicile kayıtlı arabulucular katılabilir.

Eğitimin süresi, toplam 32 ders saatidir. Eğitimin ilk 24 saati ARASİS.NET üzerinden çevrimiçi (online) yapılmaktadır. 8 saatlik uygulama eğitimi, fiziki ortamda yüz yüze yapılmaktadır.

Eğitime devam zorunluluğu bulunmaktadır; derslerin 1/12'sine devam etmeyenlerin eğitim programıyla ilişiği kesilecektir. İlk 24 saatlik çevrimiçi eğitimin yoklaması ARASİS.NET tarafından alınmaktadır. Çevrimiçi eğitimde katılımcının kamerasını açık tutması zorunludur. 8 saatlik uygulama eğitiminin yoklaması eğitim ortamında ıslak imzalı alınmaktadır.

Eğitim gruplarına kayıtlar, başvuru sırasına göre alınacak ve gelen talebe göre yeni gruplar açılacaktır. Eğitim ücreti %20 KDV dahil 3.000 TL’dir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Türkiye Barolar Birliği Başkanlığı

Bilgi İçin Telefon: 0312 218 93 00

Mail: iktisadiisletme@barobirlik.org.tr

  • Çevrimiçi eğitimler, mobil cihazlardan erişime kapalıdır ve ARASİS.NET üzerinden yapılmaktadır. Yüz yüze yapılacak uygulama eğitiminin yer ve saati duyurularda belirtilmektedir.
  • Eğitime katılım bilgileri, eğitim başlamadan 2-3 gün önce e-posta ve sms ile katılımcılara bildirilecektir.
  • Eğitimden vazgeçilmesi ya da katılım sağlanamaması halinde durumun, eğitimin başlangıç tarihinden 5 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Gruplarda yeterli kontenjan saglanamamasi durumunda ileri bir tarihe ertelenebilir.
Başlayacak Olan Eğitim Grupları
ANKARA ARABULUCULUK BANKA VE FİNANS HUKUKUNDA UZMANLIK EĞİTİMİ 10

ANKARA
14-15-16 MART (ONLİNE) 17MART 2024 UYGULAMA EĞİTİMİTürkiye Barolar Birliği Litai Konukevi Oğuzlar Mahallesi İlhami Soysal Sokak No:3 Balgat Çankaya Ankara:
14:00-21:20/12:00-19:20

Kalan Kontenjan: 19


Başvur

Kontenjanı Dolan Eğitim Grupları
Eğitim Bulunamadı