DİĞER SERTİFİKALI EĞİTİMLERİMİZ

Fikri-Sınai Haklar Hukuku Uzmanlık Eğitimi Duyurusu

Sayın Meslektaşımız

Türkiye Barolar Birliği, Başkent Üniversitesi İstanbul Topkapı Üniversitesi işbirliği ile düzenlenmekte olan -çevrimiçi (online) teorik ve fiziki uygulama olarak hazırlanan- "Fikri ve Sınai Haklar Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi" Programı başlamıştır.

Her bir grup kontenjanı 30 kişi ile sınırlıdır.

Eğitimin süresi, toplam 24 ders saatidir. Eğitimin ilk 16 saati ARASİS.NET üzerinden çevrimiçi (online) yapılmaktadır. 8 saatlik uygulama eğitimi, fiziki ortamda yüz yüze yapılmaktadır.

Eğitime devam zorunluluğu bulunmaktadır; derslerin 1/12'sine devam etmeyenlerin eğitim programıyla ilişiği kesilecektir. İlk 16 saatlik çevrimiçi eğitimin yoklaması ARASİS.NET tarafından alınmaktadır. Çevrimiçi eğitimde katılımcının kamerasını açık tutması zorunludur. 8 saatlik uygulama eğitiminin yoklaması eğitim ortamında ıslak imzalı alınmaktadır.

Eğitim gruplarına kayıtlar, başvuru sırasına göre alınacak ve gelen talebe göre yeni gruplar açılacaktır. Eğitim ücreti %20 KDV dahil 2.500 TL’dir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Türkiye Barolar Birliği Başkanlığı

Bilgi İçin Telefon: 0312 218 93 00

Mail: iktisadiisletme@barobirlik.org.tr

  • Çevrimiçi eğitimler, mobil cihazlardan erişime kapalıdır ve ARASİS.NET üzerinden yapılmaktadır. Yüz yüze yapılacak uygulama eğitiminin yer ve saati duyurularda belirtilmektedir.
  • Eğitime katılım bilgileri, eğitim başlamadan 2-3 gün önce e-posta ve sms ile katılımcılara bildirilecektir.
  • Eğitimden vazgeçilmesi ya da katılım sağlanamaması halinde durumun, eğitimin başlangıç tarihinden 5 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Gruplarda yeterli kontenjan saglanamamasi durumunda ileri bir tarihe ertelenebilir.
Başlayacak Olan Eğitim Grupları
Eğitim Bulunamadı
Kontenjanı Dolan Eğitim Grupları
Yedek başvurular için iktisadiisletme@barobirlik.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA ARABULUCULUK FİKRİ-SINAİ HAKLAR HUKUKUNDA UZMANLIK EĞİTİMİ 2

ANKARA
22-23- ŞUBAT (ONLİNE)-24 ŞUBAT 2024 UYGULAMA EĞİTİMİ: Av. Prof. Dr. Faruk EREM Avukat Evi Karanfil Sokak Birlik İş Merkezi No:5/62 Kızılay Ankara
14:00-21:20/ UYGULAMA:10:00-17:10