DİĞER SERTİFİKALI EĞİTİMLERİMİZ

Spor Hukuku Uzmanlık Eğitimi Duyurusu

Sayın Meslektaşımız

Türkiye Barolar Birliği, Başkent Üniversitesi İstanbul Topkapı Üniversitesi işbirliği ile düzenlenmekte olan -çevrimiçi (online) teorik ve fiziki uygulama olarak hazırlanan- "Spor Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi" Programı başlamıştır.

Her bir grup kontenjanı 30 kişi ile sınırlıdır.

Eğitimlere sadece, sicile kayıtlı arabulucular katılabilir.

Eğitimin süresi, toplam 16 ders saatidir. Eğitimin ilk 8 saati ARASİS.NET üzerinden çevrimiçi (online) yapılmaktadır. 8 saatlik uygulama eğitimi, fiziki ortamda yüz yüze yapılmaktadır.

Eğitime devam zorunluluğu bulunmaktadır; derslerin 1/12'sine devam etmeyenlerin eğitim programıyla ilişiği kesilecektir. İlk 16 saatlik çevrimiçi eğitimin yoklaması ARASİS.NET tarafından alınmaktadır. Çevrimiçi eğitimde katılımcının kamerasını açık tutması zorunludur. 8 saatlik uygulama eğitiminin yoklaması eğitim ortamında ıslak imzalı alınmaktadır.

Eğitim gruplarına kayıtlar, başvuru sırasına göre alınacak ve gelen talebe göre yeni gruplar açılacaktır. Eğitim ücreti %20 KDV dahil 2.000 TL’dir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Türkiye Barolar Birliği Başkanlığı

Bilgi İçin Telefon: 0312 218 93 00

Mail: iktisadiisletme@barobirlik.org.tr

  • Çevrimiçi eğitimler, mobil cihazlardan erişime kapalıdır ve ARASİS.NET üzerinden yapılmaktadır. Yüz yüze yapılacak uygulama eğitiminin yer ve saati duyurularda belirtilmektedir.
  • Eğitime katılım bilgileri, eğitim başlamadan 2-3 gün önce e-posta ve sms ile katılımcılara bildirilecektir.
  • Eğitimden vazgeçilmesi ya da katılım sağlanamaması halinde durumun, eğitimin başlangıç tarihinden 5 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Gruplarda yeterli kontenjan saglanamamasi durumunda ileri bir tarihe ertelenebilir.
Başlayacak Olan Eğitim Grupları
Eğitim Bulunamadı
Kontenjanı Dolan Eğitim Grupları
Eğitim Bulunamadı